Český rybářský svaz
Místní organizace Hradec Králové

Malšovický kapr XI. 2019

Výsledky

Největší ryba - 74 cm - Petr Kalus

jméno příjmení bydliště číslo startovky 1. poločas 2. poločas Součet
1 Petr Musílek Chotěboř 43/13 1360.00 800.00 2160.00
2 Milan Hlotan Sezemice 41/40 790.00 1260.00 2050.00
3 David Machatý Jaroměř 27/66 1080.00 900.00 1980.00
4 Petr Kalus Týniště nad Orlicí 20/22 1120.00 650.00 1770.00
5 Bořivoj Zríma Rohovládová Bělá 52/41 625.00 1010.00 1635.00
6 Jiří Vágnktech Pardubice 09/08 800.00 685.00 1485.00
7 Adam Pazderka Hradec Králové 34/57 675.00 685.00 1360.00
8 Jaroslav Pitr Hradec Králové 01/02 665.00 550.00 1215.00
9 Marek Šinták Hradec Králové 56/27 505.00 710.00 1215.00
10 Jakub Čapenec Chrudim 55/50 460.00 730.00 1190.00
11 Přemysl Kondras Pardubice 17/21 355.00 770.00 1125.00
12 Zdeněk Vašíček Opočno 48/60 905.00 155.00 1060.00
13 Václav Blažek Police nad Metují 02/01 325.00 600.00 925.00
14 Jakub Kratochvíl Dvůr Králové nad Labem 05/45 710.00 200.00 910.00
15 Jiří Hruška Hradec Králové 47/25 605.00 265.00 870.00
16 Tomáš Hladík Dobruška 42/09 485.00 370.00 855.00
17 Alena Aleksandrová Hradec Králové 36/44 720.00 120.00 840.00
18 Michal Brodský Hradec Králové 49/47 465.00 300.00 765.00
19 Vojtěch Rubák Hradec Králové 10/34 385.00 360.00 745.00
20 Pavel Štefan Hradec Králové 06/04 305.00 350.00 655.00
21 Miloslav Klečák Onomyšl 16/49 295.00 350.00 645.00
22 Ladislav Zeman Malá Skala 67/17 265.00 360.00 625.00
23 Petr Lánský Česká Skalice 29/42 360.00 260.00 620.00
24 Michal Vrbický Hradec Králové 14/58 320.00 290.00 610.00
25 Petr Svatoš Hradec Králové 30/28 550.00 50.00 600.00
26 Oldřich Dvořák Mělčany 08/30 520.00 65.00 585.00
27 Milan Hudek Hradec Králové 21/52 410.00 155.00 565.00
28 Václav Řehák Police nad Metují 64/31 220.00 310.00 530.00
29 Ladislav Tobiášek Týniště nad Orlicí 44/26 445.00 85.00 530.00
30 Václav Staněk Hradec Králové 12/06 165.00 360.00 525.00
31 Matouš Dostál Králíky 31/23 425.00 80.00 505.00
32 Miroslav Držmíšek Hradec Králové 35/43 355.00 110.00 465.00
33 Václav Rucker Hradec Králové 15/14 105.00 350.00 455.00
34 Vít Pánek Sezemice 62/46 230.00 220.00 450.00
35 Jan Mokrý Uhlířské Janovice 58/63 330.00 115.00 445.00
36 Jaroslav Kaminský Malá Skala 50/51 165.00 250.00 415.00
37 Jiří Sýkora ml. Malá Skala 68/18 295.00 115.00 410.00
38 Jaroslav Fiala Nechanice 53/10 175.00 195.00 370.00
39 Ota Šprinc Nechanice 60/65 115.00 250.00 365.00
40 Tomáš Páv Hradec Králové 03/03 200.00 150.00 350.00
41 Jaromír Beran Bezděkov nad Metují 19/39 115.00 200.00 315.00
42 Petr Hloušek Nechanice 24/33 300.00 300.00
43 Jiří Slivko Hradec Králové 70/20 200.00 60.00 260.00
44 Petr Kúr Hradec Králové 66/55 200.00 50.00 250.00
45 Miroslav Kutík Hradec Králové 39/35 200.00 50.00 250.00
46 Radek Tyrych Hradec Králové 11/07 105.00 105.00 210.00
47 Miroslav Just Hradec Králové 37/69 170.00 170.00
48 Lukáš Vajsar Česká Metuje 33/70 105.00 105.00
49 Karel Salava Hradec Králové 22/53 100.00 100.00
50 Oldřich Malinský Librantice 26/29 50.00 50.00 100.00
51 Tomáš Sádovský Hradec Králové 65/38 50.00 50.00 100.00
52 Roman Sádovský Hradec Králové 07/68 50.00 50.00
53 Pavel Tesař Hradec Králové 25/24 30.00 10.00 40.00
54 Jiří Sýkora st. Malá Skala 69/19 5.00 5.00 10.00
55 Jan Kučera Hradec Králové 23/54 0.00
56 Karel Blecha Hradec Králové 0.00
57 Michal Blaha Chrudim


Pozvánka

ČESKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ, z.s. místní organizace HRADEC KRÁLOVÉ

Pořádá dne 8. června 2019
XII. ročník Rybářských závodů - Malšovický kapr

Srdečně zveme všechny rybáře i ostatní příznivce Petrova cechu.
Občerstvení zajištěno.

Místenky budou v prodeji od dubna 2019 na rybárně.
Cena 300Kč. V prodeji jen 80ks místenek. 


Propozice:

  1. XII. Ročník Malšovického kapra se koná dne 08.06.2019 na rybníku Velký v areálu MO ČRS Hradec Králové Přímská 364/1. Obsádku tvoří hlavně kapr obecný.
  2. Závodí se na dva poločasy a lovné místa se losují ráno při prezentaci na oba poločasy.
  3. Hodnotí se: Kapr 1ks = 50bodů , ostatní ryby 1ks = 5bodů, dále se hodnotí nejdelší ulovený Kapr obecný.
  4. Závodník může k lovu použít jeden prut osazen očky a navijákem s jedním návazcem s jednoduchým háčkem. Povolené způsoby lovu dle rybářského řádu v daném období.
  5. Další výbava podběrák na ryby a vyprošťovač háčků.Vnadění povoleno 30min před začátkem poločasu a krmit se smí celý závod.
  6. Měření hloubky lze provádět 10 min. před zahájením obou poločasů.
  7. Vyhrává závodník, který dosáhne největšího počtu bodů. V případě rovnosti bodů se pořadí losuje
  8. Každý závodník soutěží na vlastní nebezpečí.
  9. Závody se konají za každého počasí.
  10. Ředitelství závodu si vyhrazuje právo provést za mimořádných okolností úpravy v organizaci závodů.
  11. Body zapisuje pouze rozhodčí. Závodník má právo kontroly a po ukončení závodu vyjádřit souhlas se zápisem svým podpisem do přehledu rozhodčího. Startovní lístek si nechá jako doklad pro převzetí ceny.
  12. Nedodržení těchto propozic má za následek vyloučení závodníka bez náhrady.
  13. Chování a vybavení dle platného rybářského řádu.


Program závodů

prezentace: 6:00 hod.
start: 7:00 hod.
první poločas: 7:00-10:00 hod.
přestávka: 10:00-11:00 hod.
druhý poločas: 11:00 hod. - 14:00 hod.
vyhodnocení: 14:30 hod. - 15:00 hod.